Elewacje budynków

Elewacja naszego domu wcale nie musi być monotonna i jednostajna. Nawet, jeśli zdobi ją kolorowy tynk, to możemy sprawić, by bryła budynku nabrała indywidualnego charakteru. Wystarczy, że postaramy się o ciekawe kolorystycznie dodatki, zadbamy o okładziny tarasów i balkonów, czy stworzymy niebanalne wzory wokół okien i drzwi. Nie bez znaczenia jest wygląd cokołu, murków i schodków. Wszystkie te elementy tworzą całość, która oddaje naszą wizję piękna i estetyki. Oczywiście nie zawsze udaje się uzyskać upragniony efekt, ale warto próbować nadać swojemu domowi styl.

Różnorodność materiałów

Wśród wielu okładzin ścian, cokołów i schodów bardzo popularne są płytki marki Cerrad. Bogata kolorystyka, ciekawe wzornictwo i wieloletnia gwarancja sprawiają, że osoby budujące domy wybierają produkty tej właśnie firmy. Płytki klinkierowe Cerrad pięknie komponują się z każdym projektem domu. Z powodzeniem mogą imitować cegłę, czy zdobić elementy elewacji. W zależności od przeznaczenia, różnią się gabarytami i walorami użytkowymi.

Marka Cerrad

Płytki Cerrad stopnicowe zaopatrzone są w karbowaną część, która ma zapobiec groźnym dla zdrowia, a nawet życia poślizgnięciom w czasie deszczu czy mrozu. Zróżnicowane kolory pozwalają na dobór rozwiązania zgodnego z naszym gustem, a także dają możliwości szukania ciekawych połączeń przy okładaniu tarasu, czy balkonu. Wszystkie płytki Cerrad spełniają surowe normy europejskie, czego wynikiem jest ich eksport do innych krajów naszego kontynentu. Firma ciągle wzbogaca swoją ofertę nowymi wzorami, dlatego klienci często do niej powracają w poszukiwaniu płytek.