Subtelne płytki Imola

Płytki Imola wzbudzają zainteresowanie inwestorów na cały świecie swoim oryginalnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. W ofercie tego włoskiego producenta nie wyrafinowanych płytek wnoszących do pomieszczenia ciepło i tworzących bardzo przyjemny klimat. Materiał jest dość zróżnicowany, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Płytki Imola nie są dostępne w każdym markecie budowlanym. Jako, że jest produkt raczej luksusowy, można go znaleźć w wyselekcjonowanych sklepach i hurtowniach, również internetowych.

Imola to marka, która znajduje uznanie wśród amatorów delikatnych, subtelnych wzorów i stonowanych kolorów oraz eleganckich aranżacji. Na uwagę zasługuje finezja w łączeniu różnych motywów  oraz wzory przypominające naturalny kamień, marmur. Płytki tej marki dają możliwość stworzenia unikatowej aranżacji nawiązującej do ogólnoświatowych trendów.

Z uwagi na wysoką jakość i nietuzinkowy charakter, płytki Imola cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wielu ludzi rozgląda się za tym materiałem w celu wykończenia takich wnętrz jak kuchnia, łazienka, przedpokój, a nawet salon. Ciekawe patchworki, wzory inspirowane betonem czy naturalnym kamieniem z pewnością stworzą ciekawy i niebanalny efekt.

Płytki Imola najlepiej sprawdzą się we wnętrzach mieszkalnych, zarówno tych urządzonych w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Duży wybór rozmiarów i wzorów pozwala wykończyć przestrzeń w sposób spójny i z charakterem.